Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ19JA
D38999/24ZJ19JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ19JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#12 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ19JA.pdf
Availability of D38999/24ZJ19JA
QUANTITY
D38999/24ZJ19JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ19JA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ19JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ19JA
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ19JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ19JA Details Description
Related parts for D38999/24ZJ19JA
CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 15PSI M10-1.25 6H .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
MODEM CDMA USB 800MHZ 1.9GHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 232 OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 114VC SMCJ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CONN RCPT HSG MALE 24POS FLANGE datasheet.pdf