Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ20SN-LC
D38999/24ZJ20SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ20SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 30C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ20SN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ20SN-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ20SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ20SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ20SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ20SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ20SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ20SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ20SN-LC
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP MICA 360PF 5% 1KV SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 500V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .25W 100MM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 15W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT SKT datasheet.pdf