Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ20SN
D38999/24ZJ20SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ20SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 30C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ20SN.pdf
Availability of D38999/24ZJ20SN
QUANTITY
D38999/24ZJ20SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ20SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ20SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ20SN
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ20SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ20SN Details Description
Related parts for D38999/24ZJ20SN
VARISTOR 243V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
FILTER TUBULAR 16A W/AWG WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V 1% BP 1210 datasheet.pdf
RES 29.4 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf