Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ35JA-LC
D38999/24ZJ35JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ35JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ35JA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ35JA-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ35JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ35JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ35JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ35JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ35JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ35JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ35JA-LC
IDC CABLE - HSC40H/AE40M/HPK40H datasheet.pdf
RACK STEEL 36X23X56.3 BE/GY datasheet.pdf
CONTACT CS1.6E 18-16GLD .75 I3.5 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 290MHZ 8MSOP datasheet.pdf
MCU ARM 1024KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
RES 120 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.69A 26 MOHM datasheet.pdf
IC DDR 1GB 166MHZ 90BGA datasheet.pdf