Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ37BC
D38999/24ZJ37BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ37BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 39#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ37BC.pdf
Availability of D38999/24ZJ37BC
QUANTITY
D38999/24ZJ37BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ37BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ37BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ37BC
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ37BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ37BC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ37BC
IC PRESSURE SENSOR 8-SOP datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
PWR 2X2 RECEPT datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 80POS datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS datasheet.pdf