Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ37SA-LC
D38999/24ZJ37SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ37SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 39#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ37SA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ37SA-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ37SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ37SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ37SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ37SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ37SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ37SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ37SA-LC
CAP FILM 3300PF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
LCD TFT 2.2" 176X220 QVGA datasheet.pdf
SCR PHASE CTRL MOD 1600V 350A datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 18-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
RES 590K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 34.4K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5VOUT 50W datasheet.pdf