Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ7PD
D38999/24ZJ7PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ7PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 99C MIXED TWIN PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ7PD.pdf
Availability of D38999/24ZJ7PD
QUANTITY
D38999/24ZJ7PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ7PD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ7PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ7PD
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ7PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ7PD Details Description
Related parts for D38999/24ZJ7PD
WIRE MARKER B/Y .16-.39"250PC datasheet.pdf
THYRISTOR 650V 12A DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EYELET datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
IC CHARGER LI-ION DL 10-DFN datasheet.pdf
IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36-LLP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
POLYFUSE STRAP 2A PTC 24V TYPE 2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCC datasheet.pdf