Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ90PA
D38999/24ZJ90PA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ90PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ90PA.pdf
Availability of D38999/24ZJ90PA
QUANTITY
D38999/24ZJ90PA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ90PA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ90PA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ90PA
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ90PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ90PA Details Description
Related parts for D38999/24ZJ90PA
SWITCH PUSH SPDT 0.01A 24V datasheet.pdf
SENSOR 15PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 150A DO205 datasheet.pdf
FIXED IND 9.4UH 2.8A 43.4 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 274K OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 24 OLIVE datasheet.pdf
CONN PLUG 3 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
HD EJECT RA TH datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf