Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ90PB
D38999/24ZJ90PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ90PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ90PB.pdf
Availability of D38999/24ZJ90PB
QUANTITY
D38999/24ZJ90PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ90PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ90PB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ90PB
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ90PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ90PB Details Description
Related parts for D38999/24ZJ90PB
FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 36VWM 65.2VC AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES 18.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE ELP 7.3UH N87 datasheet.pdf
DC TO DC CONVERTER 5V 20A datasheet.pdf