Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ90SN
D38999/24ZJ90SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ90SN
Brief Description
TV 46C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ90SN.pdf
Availability of D38999/24ZJ90SN
QUANTITY
D38999/24ZJ90SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ90SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ90SN
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ90SN
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ90SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ90SN Details Description
Related parts for D38999/24ZJ90SN
MCP2.8 SOCKET CONTACT datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS W/SKT JAM NUT datasheet.pdf
PSMD DRIVER MODULE 600 V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES 143K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS PIN datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 20' NM TNCM datasheet.pdf
CAP CER 220PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
TRANS 2PNP PREBIAS 0.3W SMV datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL datasheet.pdf