Amphenol Aerospace Operations D38999/26FA98SN-U
D38999/26FA98SN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FA98SN-U
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FA98SN-U.pdf
Availability of D38999/26FA98SN-U
QUANTITY
D38999/26FA98SN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FA98SN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26FA98SN-U
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FA98SN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26FA98SN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FA98SN-U Details Description
Related parts for D38999/26FA98SN-U
CONN HEADER .100 SINGL R/A 19POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 0.003 OHM 1% 1W 1210 datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIE BLOCK ASSY MICRO AC 3POS RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 50W datasheet.pdf
RES 750 OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
LUG COPPER MECH 1 HOLE datasheet.pdf
350 TB PLU PLU WF HOOK/B datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1.2A 220 MOHM datasheet.pdf