Amphenol Aerospace Operations D38999/26FC35SA-UW
D38999/26FC35SA-UW picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FC35SA-UW
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FC35SA-UW.pdf
Availability of D38999/26FC35SA-UW
QUANTITY
D38999/26FC35SA-UW Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FC35SA-UW
Internal Part NumberEIS-D38999/26FC35SA-UW
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FC35SA-UW
Related LinksD38999/26, D38999/26FC35SA-UW Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FC35SA-UW Details Description
Related parts for D38999/26FC35SA-UW
RELAY TELECOM DPDT 2A 5V datasheet.pdf
CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
PROCESSOR MODULE FOR ICE4000 datasheet.pdf
CONN ADAPTER RCPT SC-ST SIMPLEX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
Connector Socket 42 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.01% 0.6W 2512 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC datasheet.pdf
TV 17 CAP & CHN RECP CAD OD NI datasheet.pdf
150UF 35V 8X11,5 datasheet.pdf