Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD18PN-US
D38999/26FD18PN-US picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD18PN-US
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD18PN-US.pdf
Availability of D38999/26FD18PN-US
QUANTITY
D38999/26FD18PN-US Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD18PN-US
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD18PN-US
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD18PN-US
Related LinksD38999/26, D38999/26FD18PN-US Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FD18PN-US Details Description
Related parts for D38999/26FD18PN-US
RES SMD 21K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
FLEX VAC UP ARM FOR XX10 HG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT datasheet.pdf
VARISTOR 297V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
LEAD MINIPRO J PVC 0.40 10CM GRE datasheet.pdf
IC REG BUCK datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.82 OHM 5% 25W datasheet.pdf