Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD18PN-USB3
D38999/26FD18PN-USB3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD18PN-USB3
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FD18PN-USB3.pdf
Availability of D38999/26FD18PN-USB3
QUANTITY
D38999/26FD18PN-USB3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD18PN-USB3
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD18PN-USB3
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD18PN-USB3
Related LinksD38999/26F, D38999/26FD18PN-USB3 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FD18PN-USB3 Details Description
Related parts for D38999/26FD18PN-USB3
ROUND SPACER #8 BRASS 1/4" datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 36 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 6.04 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
LED ENDOR STAR MODULE WHT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf