Amphenol Aerospace Operations D38999/26FE35SN-USBSB2
D38999/26FE35SN-USBSB2 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FE35SN-USBSB2
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FE35SN-USBSB2.pdf
Availability of D38999/26FE35SN-USBSB2
QUANTITY
D38999/26FE35SN-USBSB2 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FE35SN-USBSB2
Internal Part NumberEIS-D38999/26FE35SN-USBSB2
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FE35SN-USBSB2
D38999/26FE35SN-USBSB2 Details Description
Related parts for D38999/26FE35SN-USBSB2
JUMPER-H1504TR/A2015G/H1504TR 6" datasheet.pdf
IC 5DRVR/3RCVR RS232 3V 24-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
OSC SO 312.50MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
18CKT PICOFLEX SMT LATCHED HDR datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 12.7M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf