Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF11PB-CGMSA
D38999/26FF11PB-CGMSA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF11PB-CGMSA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FF11PB-CGMSA.pdf
Availability of D38999/26FF11PB-CGMSA
QUANTITY
D38999/26FF11PB-CGMSA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF11PB-CGMSA
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF11PB-CGMSA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF11PB-CGMSA
Related LinksD38999/26F, D38999/26FF11PB-CGMSA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF11PB-CGMSA Details Description
Related parts for D38999/26FF11PB-CGMSA
CONN HEADER VERT .100 2POS 15AU datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/8-27NPT 1-5V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V datasheet.pdf
FILTER ULTRA-COMPACT 3-PHASE 16A datasheet.pdf
SCR THRYRISTOR CA 1400V WC-500 datasheet.pdf
RES 54.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOUNT MAGN 3/4" RG58A MUHFM datasheet.pdf
IC PCI SW 24LANE 6PORT 484BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 0.036UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf