Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF11SA-CGMSA
D38999/26FF11SA-CGMSA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF11SA-CGMSA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FF11SA-CGMSA.pdf
Availability of D38999/26FF11SA-CGMSA
QUANTITY
D38999/26FF11SA-CGMSA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF11SA-CGMSA
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF11SA-CGMSA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF11SA-CGMSA
Related LinksD38999/26F, D38999/26FF11SA-CGMSA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF11SA-CGMSA Details Description
Related parts for D38999/26FF11SA-CGMSA
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
EVALUATION MODULE FOR ADS1606 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 19.3A 8SOIC datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V datasheet.pdf