Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32HE-LC
D38999/26FF32HE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32HE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FF32HE-LC.pdf
Availability of D38999/26FF32HE-LC
QUANTITY
D38999/26FF32HE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32HE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32HE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32HE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FF32HE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF32HE-LC Details Description
Related parts for D38999/26FF32HE-LC
RES 200 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
IC BUFF/DRVR SGL W/OD SC70-5 datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
RES 100 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 950MA 125 MOHM datasheet.pdf