Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32JD-LC
D38999/26FF32JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FF32JD-LC.pdf
Availability of D38999/26FF32JD-LC
QUANTITY
D38999/26FF32JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FF32JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF32JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26FF32JD-LC
RES SMD 1 OHM 0.1% 10W D2PAK datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
RES 487 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.28 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 5POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CABLE ASSEM UFL-UFL 200MM 1.13 datasheet.pdf