Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32PN-U
D38999/26FF32PN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32PN-U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FF32PN-U.pdf
Availability of D38999/26FF32PN-U
QUANTITY
D38999/26FF32PN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32PN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32PN-U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32PN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26FF32PN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF32PN-U Details Description
Related parts for D38999/26FF32PN-U
CAP ALUM 440UF 125V QC TERM datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZ6 M25 datasheet.pdf
RES SMD 18.7K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 10 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
SENSOR SEALED GAUGE 0-500 PSI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
RES SMD 2.4 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 2.55 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf