Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG39HN-LC
D38999/26FG39HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG39HN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FG39HN-LC.pdf
Availability of D38999/26FG39HN-LC
QUANTITY
D38999/26FG39HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG39HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG39HN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG39HN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FG39HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FG39HN-LC Details Description
Related parts for D38999/26FG39HN-LC
IC BATT CHARGER CONST V/I 16SOIC datasheet.pdf
MODULE FINGERCHIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 3% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
RES 6.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250V X7R 0805 datasheet.pdf
OSC TCXO 250.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
D4N-122G datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
HOOF W/DENT 2.40MM (0.09) datasheet.pdf