Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG41PN-USHST4
D38999/26FG41PN-USHST4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG41PN-USHST4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FG41PN-USHST4.pdf
Availability of D38999/26FG41PN-USHST4
QUANTITY
D38999/26FG41PN-USHST4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG41PN-USHST4
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG41PN-USHST4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG41PN-USHST4
D38999/26FG41PN-USHST4 Details Description
Related parts for D38999/26FG41PN-USHST4
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH datasheet.pdf
IC PC CARD CONTROLLER 253-BGA datasheet.pdf
IC CLK MULT SPRD SPECTRUM 20QSOP datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CONN CODING KEY MALE YELLOW 3.3V datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CRYSTAL 25.00 MHZ 12.0PF SMD datasheet.pdf