Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ24JN-LC
D38999/26FJ24JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ24JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FJ24JN-LC.pdf
Availability of D38999/26FJ24JN-LC
QUANTITY
D38999/26FJ24JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ24JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ24JN-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ24JN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FJ24JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FJ24JN-LC Details Description
Related parts for D38999/26FJ24JN-LC
IC ADC 16BIT 250KSPS SRL 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 4A 58VDC BLADE datasheet.pdf
POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
RES 11 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SGE1510-2-6100A-2000C datasheet.pdf
CAP KIT FILTER/LENS CL/R,GN,A,BL datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf