Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ29SN-UBSB5
D38999/26FJ29SN-UBSB5 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ29SN-UBSB5
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 29POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26FJ29SN-UBSB5.pdf
Availability of D38999/26FJ29SN-UBSB5
QUANTITY
D38999/26FJ29SN-UBSB5 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ29SN-UBSB5
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ29SN-UBSB5
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ29SN-UBSB5
Related LinksD38999/26F, D38999/26FJ29SN-UBSB5 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FJ29SN-UBSB5 Details Description
Related parts for D38999/26FJ29SN-UBSB5
JUMPER-H1502TR/A2015A/H1502TR 10 datasheet.pdf
FRAME W/LEGEND PLATE STD A22 BLK datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 8.2K OHM 6SIP datasheet.pdf
LP.100"SHRD HDR .100" VERT 15GLD datasheet.pdf
IC DIFF AMP/DRIVER R-R 16-QFN datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.3A TO252-3 datasheet.pdf
RES SMD 2.1 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf