Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ35JD-LC
D38999/26FJ35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ35JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 128POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26FJ35JD-LC.pdf
Availability of D38999/26FJ35JD-LC
QUANTITY
D38999/26FJ35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ35JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ35JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FJ35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FJ35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26FJ35JD-LC
SENSOR TEMPERATURE I2C 8VSSOP datasheet.pdf
KNOB ALUM CLEAR/GLOSS .125"SHAFT datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
IC ADC 14BIT DIFF 1MSPS 48-LQFP datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 10V X5R 0402 datasheet.pdf
TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 63V AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRINK 115/34MM-48" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS STRGHT SKT datasheet.pdf