Amphenol Aerospace Operations D38999/26FJ43PN-UWHST4
D38999/26FJ43PN-UWHST4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FJ43PN-UWHST4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FJ43PN-UWHST4.pdf
Availability of D38999/26FJ43PN-UWHST4
QUANTITY
D38999/26FJ43PN-UWHST4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FJ43PN-UWHST4
Internal Part NumberEIS-D38999/26FJ43PN-UWHST4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FJ43PN-UWHST4
D38999/26FJ43PN-UWHST4 Details Description
Related parts for D38999/26FJ43PN-UWHST4
SWITCH MINI SPST-NO ROLLER.187QC datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVR DUAL HS 4A 8MSOP datasheet.pdf
IC BUCK SYNC ADJ 5A TO-PMOD-7 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 63V 20% 3024 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
RES SMD 51.1 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf