Amphenol Aerospace Operations D38999/26JD15HA
D38999/26JD15HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JD15HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JD15HA.pdf
Availability of D38999/26JD15HA
QUANTITY
D38999/26JD15HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JD15HA
Internal Part NumberEIS-D38999/26JD15HA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JD15HA
Related LinksD38999/, D38999/26JD15HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JD15HA Details Description
Related parts for D38999/26JD15HA
IC OCT D LATCH TRI-ST 20-SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 1.96KOHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS KEY OS 1.5KW datasheet.pdf
RES 324 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 275' datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
INSERT MALE 4POS+2 FIBER CRIMP datasheet.pdf
SLMT,1F,BF,USFT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf