Amphenol Aerospace Operations D38999/26JD18HB
D38999/26JD18HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JD18HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JD18HB.pdf
Availability of D38999/26JD18HB
QUANTITY
D38999/26JD18HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JD18HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JD18HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JD18HB
Related LinksD38999/, D38999/26JD18HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JD18HB Details Description
Related parts for D38999/26JD18HB
MOSFET N-CH 60V 73A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 15.4 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 12POS GOLD datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FRLK 12CKT TIN datasheet.pdf
IC FLASH 1GBIT 110NS 64FBGA datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0302 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 335MA 2 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
08 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf