Amphenol Aerospace Operations D38999/26JD18JE
D38999/26JD18JE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JD18JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JD18JE.pdf
Availability of D38999/26JD18JE
QUANTITY
D38999/26JD18JE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JD18JE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JD18JE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JD18JE
Related LinksD38999/, D38999/26JD18JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JD18JE Details Description
Related parts for D38999/26JD18JE
TRANS PNP 50V 0.15A TO-92S datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
GREEN/GREEN DISPLAY datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN CAP RCPT 14S NO CHAIN datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 1GBIT 84BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
ZACK STRIP 10SECT PRINT HORIZON datasheet.pdf
CAP POLYMER 10UF 20% 20V SMD datasheet.pdf