Amphenol Aerospace Operations D38999/26JE26PC
D38999/26JE26PC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JE26PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Datasheet Download
D38999/26JE26PC.pdf
Availability of D38999/26JE26PC
QUANTITY
D38999/26JE26PC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JE26PC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JE26PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JE26PC
Related LinksD38999/, D38999/26JE26PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JE26PC Details Description
Related parts for D38999/26JE26PC
MEMORY CARD FLASH 384MB datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 1GBIT 3.75NS 92BGA datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS SGL R/A PCB AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CORD GRIP .375-.500" MALE 90DEG datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
DIN-POWER F048FL-9,0C1-2 datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
SCR MOD ISO DUAL 90A 1000V datasheet.pdf