Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF11HD
D38999/26JF11HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF11HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JF11HD.pdf
Availability of D38999/26JF11HD
QUANTITY
D38999/26JF11HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF11HD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF11HD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF11HD
Related LinksD38999/, D38999/26JF11HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF11HD Details Description
Related parts for D38999/26JF11HD
IDC CABLE - MKS20K/MC20F/MCF20K datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf