Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF11JC
D38999/26JF11JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF11JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26JF11JC.pdf
Availability of D38999/26JF11JC
QUANTITY
D38999/26JF11JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF11JC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF11JC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF11JC
Related LinksD38999/, D38999/26JF11JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF11JC Details Description
Related parts for D38999/26JF11JC
CONN DB62 MALE HD CRIMP NICKEL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 4.9V SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 1747MHZ 0603 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 2 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX T1/E1/J1 QUAD 256-CSBGA datasheet.pdf
THYRISTOR 275V SMB datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
RES 75K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf