Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32BD
D38999/26JF32BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JF32BD.pdf
Availability of D38999/26JF32BD
QUANTITY
D38999/26JF32BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32BD
Related LinksD38999/, D38999/26JF32BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32BD Details Description
Related parts for D38999/26JF32BD
CARDEDGE 130POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 3.3K OHM 5% AXL datasheet.pdf
RES SMD 2.1 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 800MA 780 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 14DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS TIN SMD datasheet.pdf
MGRID HDR SMT DR W/OCAP .76AULF datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 5% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 40VOUT 100W datasheet.pdf