Amphenol Aerospace Operations D38999/26JH21HB
D38999/26JH21HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JH21HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JH21HB.pdf
Availability of D38999/26JH21HB
QUANTITY
D38999/26JH21HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JH21HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JH21HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JH21HB
Related LinksD38999/, D38999/26JH21HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JH21HB Details Description
Related parts for D38999/26JH21HB
KIT DEV RF RCVR BOARD 315MHZ datasheet.pdf
CONN TERMIAL 20-24AWG TIN DIMPLE datasheet.pdf
IC CTRLR HOT SWAP 2A 16-DFN datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 630A 1100VAC datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .229M 24POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf
MBXL VERT HDR 6P+32S+6P STR datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf