Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19AE
D38999/26JJ19AE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19AE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ19AE.pdf
Availability of D38999/26JJ19AE
QUANTITY
D38999/26JJ19AE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19AE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19AE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19AE
Related LinksD38999/, D38999/26JJ19AE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19AE Details Description
Related parts for D38999/26JJ19AE
CONN HEADER 50POS DUAL 2MM T/H datasheet.pdf