Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19JB
D38999/26JJ19JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ19JB.pdf
Availability of D38999/26JJ19JB
QUANTITY
D38999/26JJ19JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19JB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19JB
Related LinksD38999/, D38999/26JJ19JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19JB Details Description
Related parts for D38999/26JJ19JB
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RELAY OPTOMOS 250MA DP-NO 8-SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 50V 0.15A 6EMT datasheet.pdf
IC 3.3V HEX INV SCHM TRIG 14SSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf