Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ19SE-LC
D38999/26JJ19SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ19SE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ19SE-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ19SE-LC
QUANTITY
D38999/26JJ19SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ19SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ19SE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ19SE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ19SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ19SE-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ19SE-LC
AC/DC CONVERTER 28V 140W datasheet.pdf
IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TAPE DBL COATED 9495LE 8.5"X8.5" datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf