Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24BC
D38999/26JJ24BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24BC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24BC.pdf
Availability of D38999/26JJ24BC
QUANTITY
D38999/26JJ24BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24BC
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24BC Details Description
Related parts for D38999/26JJ24BC
IC LED Driver Linear PWM Dimming 500mA Automotive, Lighting 8-SOIC N datasheet.pdf
RES 85.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC AUDIO/VIDEO CTRLR 4CH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 28AWG GREEN 100' datasheet.pdf
LED MOD AC WARM WT 3000K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 datasheet.pdf
RES SMD 66.5K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf