Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24JA-LC
D38999/26JJ24JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24JA-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ24JA-LC
QUANTITY
D38999/26JJ24JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ24JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ24JA-LC
IC Z8 ENCORE MCU FLASH 8K 28SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
SIDACTOR BI 88V 150A QFN SMD datasheet.pdf
LAMP INCAND T1.25 WIRE TERM 6V datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIME CIRCUIT SOT23-5 datasheet.pdf
IC LASER DRVR 2.5GBPS 3.6V 24MLF datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 13.8VOUT 50W datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 1.1A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf