Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24JB
D38999/26JJ24JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24JB.pdf
Availability of D38999/26JJ24JB
QUANTITY
D38999/26JJ24JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24JB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24JB
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24JB Details Description
Related parts for D38999/26JJ24JB
RES SMD 0.05 OHM 1% 2W 4527 datasheet.pdf
CONN HDR 5POS R/A KEY-X TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 50' NM NM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 250V datasheet.pdf