Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24PE
D38999/26JJ24PE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24PE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ24PE.pdf
Availability of D38999/26JJ24PE
QUANTITY
D38999/26JJ24PE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24PE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24PE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24PE
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24PE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24PE Details Description
Related parts for D38999/26JJ24PE
IC D/A CONV 16BIT MLTPLYNG16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 280K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP THIN FILM 3.1PF 50V 0603 datasheet.pdf
IC OR CTRLR SRC SELECT 8MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS 30AWG 24IN datasheet.pdf
RES SMD 2.2M OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf