Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24SB-LC
D38999/26JJ24SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24SB-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ24SB-LC
QUANTITY
D38999/26JJ24SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ24SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ24SB-LC
HOOK-UP STRND 20AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TVSOP datasheet.pdf
CBL RIBN 26COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64QFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 41.2 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf