Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ35HA-LC
D38999/26JJ35HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ35HA-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 128POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ35HA-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ35HA-LC
QUANTITY
D38999/26JJ35HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ35HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ35HA-LC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ35HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ35HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ35HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ35HA-LC
RES SMD 68 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 200MA 1.6 OHM datasheet.pdf
IC DRVR/RX MULTCH RS232 20SSOP datasheet.pdf
IC 2.25V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 datasheet.pdf
MASKING TAPE HI-TEMP 1" X 180' datasheet.pdf
DIE ASSEMBLY AMPOWER 2/0 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CHOKE COM MODE 1.0MH 500MA SMD datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412 datasheet.pdf
OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf