Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43AA
D38999/26JJ43AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43AA
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ43AA.pdf
Availability of D38999/26JJ43AA
QUANTITY
D38999/26JJ43AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43AA
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43AA
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43AA Details Description
Related parts for D38999/26JJ43AA
IC A/D CONV SAMPLING 12BIT 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 4.9PF 6KV SL RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RING VERSAKRIMP (D-351-10) SPM datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 320 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
2MM LATCH/EJECT HEADER 24 CONTAC datasheet.pdf
28+28 DIL VERT SMT HDR datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
MANDREL-.031X.093-WS 20 datasheet.pdf
CAP FILM 4.7NF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf