Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43AE
D38999/26JJ43AE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43AE
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ43AE.pdf
Availability of D38999/26JJ43AE
QUANTITY
D38999/26JJ43AE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43AE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43AE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43AE
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43AE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43AE Details Description
Related parts for D38999/26JJ43AE
IC REG LDO 3.3V 5A TO263-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 55V 18A DPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 47POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 68 OHM 8SIP datasheet.pdf
PUNCH STUD BAT 230V CHRGR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NO SIM RLLR datasheet.pdf