Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43BD
D38999/26JJ43BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43BD
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ43BD.pdf
Availability of D38999/26JJ43BD
QUANTITY
D38999/26JJ43BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43BD
Related LinksD38999/, D38999/26JJ43BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43BD Details Description
Related parts for D38999/26JJ43BD
IC DETECTOR PREC RF PWR TSOT23-6 datasheet.pdf
CONN RCPT 50POS 2ROW 26AWG GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
INDICATOR SOLID STATE YLW PNL MT datasheet.pdf
RES 1.05 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
XBEE PRO DIGIMESH S3B 900HP WIRE datasheet.pdf
IC FPGA 544 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS JAM NUT SKT datasheet.pdf