Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43HA-LC
D38999/26JJ43HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43HA-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JJ43HA-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ43HA-LC
QUANTITY
D38999/26JJ43HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ43HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ43HA-LC
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
THERMAL PROTECTOR 130DEG C NO 6A datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 9-18VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 2W DO204AL datasheet.pdf
CAT 5E PATCH CORD 10 FOOT GR datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 500' datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf