Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ43SD-LC
D38999/26JJ43SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ43SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ43SD-LC.pdf
Availability of D38999/26JJ43SD-LC
QUANTITY
D38999/26JJ43SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ43SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ43SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ43SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JJ43SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ43SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26JJ43SD-LC
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW 100' datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 15A D2PAK datasheet.pdf
JUMPER-H1502TR/A3049R/H1502TR 8" datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 1A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
CABLE 25COND 16AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
A4 MQ 200W 2500P/R INCREMENTAL datasheet.pdf
IC REG LDO datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.00062UF RADIAL datasheet.pdf