Amphenol Aerospace Operations D38999/26KC35BB
D38999/26KC35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KC35BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KC35BB.pdf
Availability of D38999/26KC35BB
QUANTITY
D38999/26KC35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KC35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26KC35BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KC35BB
Related LinksD38999/, D38999/26KC35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KC35BB Details Description
Related parts for D38999/26KC35BB
TRANS PNP 40V 0.2A TO-92 datasheet.pdf
BOARD TERMINAL TURRET DBL 19POS datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 4V 20% 1210 datasheet.pdf
RES 3.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 30POS PIN datasheet.pdf
MONO SOLAR CELL 42MM X 35MM datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 3.4NH 450MA 200 MOHM datasheet.pdf
SACB-6-SH PARA datasheet.pdf
OSC MEMS 106.2500MHZ CMOS SMD datasheet.pdf