Amphenol Aerospace Operations D38999/26KC4SN-U
D38999/26KC4SN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KC4SN-U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KC4SN-U.pdf
Availability of D38999/26KC4SN-U
QUANTITY
D38999/26KC4SN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KC4SN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26KC4SN-U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KC4SN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26KC4SN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KC4SN-U Details Description
Related parts for D38999/26KC4SN-U
DIN RAIL 35MMX7.5MM UNSLOT 9" datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR SI4706-C datasheet.pdf
RES 174 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.32 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
UNIVERSAL TRIM KIT 1000MM X 800M datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 190PO datasheet.pdf
Connector Header 26 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 7W datasheet.pdf
PLUG GAUGE, HANDTOOL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC TSOT25 datasheet.pdf
OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf